Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sama místnost je nejmenší z celého domu, přesto má největší okno. Je to pouze velký otvor, zabýrající takřka celou jednu stěnu, tak jak jen statika dovolila. Místo skla je v něm jen několik těžkých, lněných závěsů a kovová příž.

ObrazekCo nejvíce upoutá, a slabší povahy vyděsí, je lebka kuroliška přibitá na zdi jako připomínka starých časů.

Pod lebkou visí dva vzájemně překřížené meče v pochvě a pod nimi velká sekera, svou masivností se spíše hodící k trpaslíkovi.

Všude po stěnách je mnoho kožešin různých zvířet. Nejen vlků, jelenů a madvěda, ale i tygra, geparda, baziliška a obrovská, zlatá dračí šupina. Vidělané kůže jsou promícháný s mapamy, jedním velkám plátnem pokrytým drobnými, ručne psanými a velice kostrbatými znaky, dohromady dávající baladu. A velký gobelín s vyobrazeným kyklopem.

K tomu všemu ještě napůl schořelí obraz asi osmileté holčičky z hrdým, ba až namyšleně panovačným výrazem, oblečené v drahých látkách.

To vše dohromady, kromě dekorace slouží i jako podivná izolace a připomínka zaklínačckých časů.

Postel přiražená ke stěně je bezmála spartáncká. Není na ní žádný záplava pohodlných polštářků, jemného povlečení a teplích peřin. Je to pouze strohé lůžko s přehozem z králičích kůží.

Obrazek

 

Zem je holá, celá bydlážděná, takže v noci a zejména v zimě musí být stude a nepříjemná. Jen v jednom rohu je na zemi kožešina a malí polštářek. Na kůži je položená stříbrná mísa, celá zčernalá od ohně, který je  v ní denně zapalován.ObrazekVedle ní je několik pitlíčků z bylinami, hromádka podivných sušených trav a mechů a hromádka černého uhlí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Geralt

(..., 14. 2. 2010 15:01)

°Je trochu zklamaná že mu Cairo utekla, takže se nakloní a jako satisfakci si vynutí jeden polibek°
Tu tvojí nevinost ti nevěřím °přizná bez obalu. Zorničky má rozšířené, těžko říct jestli nedostatkem světla v místnosti, nebo nečím jiným°
Půjdeme tedy do tvého pokoje °odchází, dokonale vyrovnaný, nešímaje si Cairyna mírně zklamaného usměvu°

Cairo

(..., 14. 2. 2010 14:53)

*opře se o něj a spokojeně se zavrtí, s potěšením zaregistruje, jak se jeho tělo napjalo* Dám pozor, slibuju, že se tě ani nedotknu *zasměje se, na důkaz svých slov se vymaní z jeho objetí, schová ruce za záda a upře na něj nevinný pohled, kterým prosakují rozverné jiskřičky*

Geralt

(..., 14. 2. 2010 14:40)

Tak trochu °promluví jí za uchem. Obejme ji pevně, ale jemně kolem pasu a přitáhne ksobě, až se jejich záda dotýkají a její zadeček je přitištěný nebezpečně blízko jeho rozkroku.°ale jsi tu kdykoliv výtána °pomalu ji zatlačí dovnitř, nohou zasebou zabouchne dveře a nakonec se oně opře.°Jen počkej, pokud budu zrovna meditovat. Hlavně na mě přitom nešehaj, mohl bych ti nechtěně ublížit. °políbí ji do vlasů°

Cairo

(..., 14. 2. 2010 14:33)

*vyběhne po schodech a vlítne hned do prvních dveří. V nich se ale zarazí* Ehm... tahle bude asi tvoje, co? *usměje se přes rameho na zaklínače, který v mžiku stojí za ní a zaujatě si prohlíží netradiční výzdobu*